درباره خوش خوراک

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت صنایع غذایی خوش خوراک اسفهلان فعاليت خود را با نام تجاری اسفهلان از سـال 1371 در زمينه توليد فرآورده های گوشتی و پروتئینی آغاز نمود و ازهمان ابتدا با اعتماد راسخ بر اصل کيفيت در کنار نوآوری پا به عرصه تولید گذاشت. صنایع غذایی خوش خوراک با اتکا به مديريت کارآمد و پرسنل مجرب و استفاده از بهترین و سالم ترین مواد اولیه در یک محیط کاملا بهداشتی و استفاده از دستگاه های مدرنیزه احداث گردیده است.
اين شرکت با راه اندازی کارخانه جديد خود در سال 1386 با هدف افزایش تولیدات با کیفیت و با صرفه اقتصادی فعالیت خود را گسترش داده و در حال حاضر متراژی حدود 7500 متر مربع و زیربنا 3500 مترمربع به عنوان یکی از بهترین شرکت های فرآورده های گوشتی به فعالیت خود ادامه می دهد و برگر 30% و 70% و زیر مجموعه آنها توليد می نمايد.
ارائه محصولات این شرکت به فست فودها، فروشگاه های خانواده، موسسات آموزشی در تبریز و شهرستان های اطراف و منتخب مردم به عنوان بهترین و سالم ترین تولید کننده برگر در کشور، مويد توانایی اين شرکت است. اين شرکت با هدف تامين کيفيت و نوآوری در توليد محصولات به تامين خواسته ها و رضايت مشتريان مخصوصا خانواده ها پرداخته و در حال حاضر در راستای تامين اهداف مذکور فعالیت می نماید.

صنایع غذایی خوش خوراک

پرسش و پاسخ ها

خیر نیازی به این کار نیست، سفارش شما به طور خودکار ثبت و وارد مراحل بسته بندی و ارسال می شود.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.
مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.
لازم است در اولین فرصت از طریق تلفن، پست الکترونیکی و ترجیحا سامانه پشتیبانی موجود در سایت، با واحد فروش تماس گرفته و پیگیری کنید.
خیر، متاسفانه پس از ثبت سفارش امکان تغییر آن وجود ندارد. اگر تمایل به لغو و یا تغییر سفارش خود دارید، لطفا با واحد فروش تماس بگیرید. همکاران ما حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.